PRODAJNI ŠTAND – KLAIĆEVA POLJANA – MJESEC BORBE PROTIV OVISNOSTI

Udruga ANST 1700 i ove godine do 31.12. ima otvoren štand s prepoznatljivim suvenirima i darovima. Štand je na Klaićevoj poljani (Bedem Cornaro). Ovu priliku koristimo kao zahvalu Gradu Splitu za dozvolu korištenja javnog prostora.

U ponudi imamo ručno izrađene unikatne suvenire koji sa sobom nose topli duh božičnog raspoloženja.

 

Pozivamo Vas da nas posjetite i izaberete prigodne darove za Vaše najdraže, velike i male ….

 

 

Prodajni štand Klaićeva poljana

Kao i prethodnih godina, udruga ANST 1700 obilježava Međunarodni Mjesec borbe protiv ovisnosti u razdoblju od 15. studenoga do 15. prosinca. Cilj obilježavanja je upozoriti cjelokupnu javnost na problem zlouporabe svih oblika sredstava ovisnosti, a osobito droga te potaknuti sve subjekte u društvu na aktivnu borbu protiv ovisnosti i zlouporabe droga.

Kroz naše društvene aktivnosti i javno djelovanje promoviramo zdrave stilove života, podižemo razinu svijesti javnosti o štetnim zdravstvenim i socijalnim posljedicama ovisnosti te pružamo pomoć obitelji, osobito odgojnoj funkciji roditelja u prevenciji ovisničkog stila življenja.

Udruga ANST 1700 pridonosi ostvarivanju zajedničkog cilja Nacionalne strategije suzbijanja zlouporabe droga u Republici Hrvatskoj kroz učinkovite borbe protiv svih oblika ovisnosti te posebice suzbijanju zlouporabe droga u našem društvu.

Share